Neděle 29. listopadu 2020, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Při požáru bytu zemřela žena

Jeden lidský život si vyžádal požár v bytě obytného domu v Klatovech. Ženě, která obývala byt sama se vzňal oděv a přivolaný lékař mohl pouze konstatovat smrt. Příčinou požáru bylo pravděpodobně nedbalostní jednání obyvatelky bytu.

Jeden lidský život si vyžádal požár v bytě obytného domu v Klatovech. Ženě, která obývala byt sama se vzňal oděv a přivolaný lékař mohl pouze konstatovat smrt. Příčinou požáru bylo pravděpodobně nedbalostní jednání obyvatelky bytu.

Ve čtvrtek 25. června 2009 v 10.50 hodin byl na operační středisko ohlášen štiplavý dým, který vycházel z okna bytu v ulici Na Chmelnici v Klatovech. Jednalo se o byt ve třetím patře obytného domu, kde žila sama starší žena. Když na místo dorazili hasiči, zjistili, že nehoří vybavení bytu, ale pouze ošacení na ženě. Jednotka požár rychle zlikvidovala, ale přivolaný lékař na místě konstatoval smrt popálené ženy. Příčinou požáru byla nedbalost obyvatelky bytu. Jediné ohnisko požáru byl oděv ženy. Škoda předběžně činí 30 tisíc korun na vybavení bytu poškozeného zakouřením.Zasahující jednotky:
HZS Klatovy


Info: por. Mgr. Alena Marešová
tisková mluvčí
HZS Plzeňského kraje

 -wap-

Sdílet