Úterý 26. března 2019, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Dobráci sk

Přijďte na konferenci Požární bezpečnosti staveb PKPO 2018 a diskutujte s předními experty na téma „stavba a požár“

Je požární bezpečnost staveb Vaším denním chlebem anebo je toto téma pro Vás „nutným zlem“ při řešení projektové dokumentace?

Ať už se Vás tato problematika dotýká jakýmkoliv způsobem, připravila pro Vás Profesní komora požární ochrany novou dvoudenní konferenci nabitou aktuálními a praktickými informacemi.

Registrace online byla právě otevřena…

Letošní 8. ročník proběhne 14.- 15. května 2018 (pondělí a úterý) v hotelu Skalský dvůr v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem.

Hlavním tématem bude samozřejmě požární ochrana staveb z různých úhlů pohledu. Zaměříme se nejen na aktuální legislativu a předpisy, ale také na projektovou a realizační praxi. Budeme se věnovat také digitálnímu modelování budov BIM, problematice kontroly požárně bezpečnostních zařízení a dalším ožehavým tématům…

Záštitu nad konferencí převzalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR.

Hlavními mediálními partnery konference jsou Časopis STAVEBNICTVÍ, magazín PROFISportal.cz, stavební portál TVstav a portál Pozary.cz.

Konference je registrována v systému celoživotního vzdělávání České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT). Novinkou na konferenci PKPO budou praktické workshopy, na kterých se budou vybraná témata rozebírat podrobněji.

Osvědčenou specialitou konference bude diskuse u kulatého stolu s představiteli státních orgánů (zástupci Ministerstva pro místní rozvoj, Hasičského záchranného sboru, Poslanecké sněmovny, ad.) Těžko bychom hledali jiné místo a akci, kde bychom měli možnost klást otázky takto relevantní skupině expertů.

Samozřejmě nebude chybět nabitý společenský večer. Kromě výborného rautu a skvělého pití nás čeká večerní beseda na téma historických kol. Třešničkou na dortu bude populární zpěvačka Olga Lounová. O zábavu se také postará malý turnaj v osmimístném stolním fotbálku.

V ceně registračního poplatku získá každý služby „all inclusive“:

  • vstup na konferenci po oba dva dny,
  • ubytování 14.5.2018 (z pondělí na úterý),
  • občerstvení o přestávkách (voda, čaj, káva, něco k zakousnutí)
  • oběd a večeře 14.5 (pondělí),
  • vstup na společenský večer,
  • pestrý raut a v rámci společenského večera volnou konzumaci piva a vína,
  • snídani a oběd 15.5 (úterý)

Cena pro členy ČKAIT a PKPO: 2 800 Kč vč. DPH (2 314 Kč bez DPH), ostatní: 3 000 Kč vč. DPH Registrace online na adrese: www.pkpo.cz (do 30. dubna 2018; kapacita ubytování omezena!)

Sdílet
Banner VIP: Lenzing 970x150 OK