Čtvrtek 25. dubna 2019, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner mototruck OK

Nákladní vozidlo skončilo v rodinném domě v Boči, řidič byl lehce zraněn

Dne 16. května 2018 kolem 11:30 hod. došlo na silnici I/13 v obci Boč k dopravní nehodě tří nákladních vozidel.

Řidič nákladního vozidla, které jelo ve směru od Klášterce nad Ohří, nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky a v důsledku toho se levá zadní část návěsu tohoto vozidla dostala v pravotočivé zatáčce do protisměru.

Návěs vozidla pak narazil do kabiny protijedoucího nákladního vozidla, které odmrštilo vpravo mimo pozemní komunikaci. Toto vozidlo v důsledku toho narazilo do rodinného domu, ve kterém se v době dopravní nehody nenacházela žádná osoba.

Po nárazu do domu vozidlo sjelo a zadní částí návěsu narazilo do dalšího nákladního vozidla, které v tu dobu již stálo na místě. Dopravní nehoda je nadále v šetření dopravních policistů.

Řidič vozidla, které narazilo do rodinného domu, utrpěl lehká zranění, se kterými byl převezen Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice na ošetření.

Z vozidel unikaly na silnici provozní kapaliny, únik hasiči zlikvidovali s použitím sorbčních prostředků. Zároveň prověřili, zda pod sutinami není nějaká osoba nebo jestli není někdo v poškozeném domě. Ten byl v době nehody prázdný.

Hasiči tak výdřevou zajistili provizorní stabilizace poškozeného domu, do kterého statik zakázal vstup,

uvedl Martin Kasal, mluvčí HZS Karlovarského kraje.

nprap. Bc. Michal Žáček
Policie ČŘ
Sdílet
Banner eurofire_tubus OK