Sobota 26. září 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Stablecam 970

Ve Strakonicích spadla Cessna, u Moskvy dvojice stíhaček

Dnes, 16. 8. 2009 v ranních hodinách došlo ve Strakonicích k pádu malého letounu Cessna, nehoda si vyžádala tři oběti na životech. Tragické následky měla i další letecká nehoda, která se stala v Rusku, kde se u Moskvy srazila ve vzduchu dvojice stíhacích letounů.

Dnes, 16. 8. 2009 v ranních hodinách došlo ve Strakonicích k pádu malého letounu Cessna, nehoda si vyžádala tři oběti na životech. Tragické následky měla i další letecká nehoda, která se stala v Rusku, kde se u Moskvy srazila ve vzduchu dvojice stíhacích letounů.V dnešních ranních hodinách došlo ve Strakonicích k pádu malého letounu Cessna, který se zřítil ve Strakonicích do řeky Otavy. Nehoda se stala v ranních hodinách. Následky jsou tragické. V troskách letounu zahynula trojice osob, přežila pouze mladá dívka, která utrpěla těžká zranění a byla záchrannou službou transportována do nemocnice. (foto POLICIE ČR)

Letadlo stejné značky, tedy Cessna, havarovalo tento týden i na pražském letňanském letišti, nehoda se ovšem obešla bez obětí na životech.

U letiště Žukovo východně od Moskvy (Rusko) došlo dnes také k letecké nehodě. Při nácviku letových ukázek akrobacie v rámci blížícího se veletrhu letecké vojenské techniky MAKS 2009 došlo ve vzduchu ke střetu dvojice stíhacích letounů Suchoj Su-27 vojenské akrobatické skupiny. Jeden z pilotů nehodu nepřežil, druhý se úspěšně katapultoval z kokpitu stroje a na padáku bezpečně dopadl na zem. Trosky jednoho ze Suchojů dopadly dle dostupných informací na obytný dům, který začal hořet. Zraněno bylo při tom několik osob.


-wap-

Sdílet
Banner Probo