Pondělí 28. září 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Partner: Nordex 970x150 Dafo OK

Vlak narazil do stromu, nikdo se nezranil

V brzkých ranních hodinách jednotky zasahovaly u nehody motorového vlaku u obce Šťáhlavice, kde vlak narazil do stromu ležícího na kolejích. Při nehodě nebyl nikdo zraněn a provoz na trati byl po necelé hodině obnoven.

V souvislosti s noční bouřkou vyjížděli hasiči v kraji k několika případům padlých stromů, které zatarasily komunikaci. V brzkých ranních hodinách jednotky zasahovaly u nehody motorového vlaku u obce Šťáhlavice, kde vlak narazil do stromu ležícího na kolejích. Při nehodě nebyl nikdo zraněn a provoz na trati byl po necelé hodině obnoven.

V pondělí 17. sprna 2009 ve večerních a nočních hodinách vyjížděli hasiči v Plzeňském kraji k osmi zásahům, kdy odstraňovali padlé stromy na komunikaci. Padlé stromy blokovaly provoz na Klatovsku v obci Chanovice, na Domažlicku v Drahotíně, Bořicích a u obce Srby a na jižním Plzeňsku v Hradci u Stoda. Padlý strom také zkomplikoval provoz na železnici. V úterý 18. srpna 2009 ve 4.55 hodin zasahovaly jednotky u nehody motorového vlaku nedaleko železničního přejezdu u obce Šťáhlavice, kde vlak najel na strom ležící na kolejích. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Hasiči strom zpod vlaku odstranili, rozřezali a trať uvolnili.

por. Mgr. Alena Marešová
tisková mluvčí
HZS Plzeňského kraje

-miw-

Sdílet
Banner Agrotec 970x150 OK