Úterý 16. července 2019, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner mototruck OK

Dobrovolní hasiči se utkají na městském stadionu o pohár starosty města Tanvaldu

V rámci Tanvaldských slavností se uskuteční již 23. ročník soutěže v požárním útoku „O pohár starosty města Tanvaldu". Hasičská soutěž se již po čtvrté bude konat na městském stadionu v Tanvaldě, je zařazená do Jablonecké ligy a uskuteční se v sobotu 8. září 2018

Soutěž se bude konat na městském stadionu Tanvald, za což patří poděkování vedení města Tanvald, vedení ZŠ Sportovní Tanvald a správci stadionu p. Karlu Soldátovi.

V sobotu 8. 9. 2018 bude klání hasičů zahájeno starostou města Tanvaldu p. Vladimírem Vyhnálkem a starostou pořádajícího sboru dobrovolných hasičů p. Karlem Bukvicem ml., a to v 9 hodin slavnostním nástupem všech soutěžních družstev pro kategorii žen a mužů. Součástí zahájení bude i pochod vlajkonošů.

Ve 13 hodin proběhne slavností nástup pro dětské kategorie.

V průběhu celého dne budou k vidění soutěžní pokusy v požárním útoku mnoha soutěžních družstev hasičských sborů a to nejen z Libereckého kraje. Diváci se mohou těšit také na bohaté občerstvení, které bude k dispozici po celý den na ploše stadionu. Pořadatelé SDH Horní Tanvald se těší na hojnou účast.

Pro podrobnější informace, propozice a přihlášku na soutěž se může jakékoliv družstvo dobrovolných hasičů obrátit na starostu SDH Horní Tanvald, jímž je Karel Bukvic ml. Kontaktní e-mail: k.bukvic@seznam.cz.

Sdílet
Banner Partner & VIP: Pavliš a Hartmann 970x150 #2 Hadice gold