Úterý 16. července 2019, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Agrotec 970x150 OK

Požár hospodářského stavení na Havlíčkobrodsku napáchal škodu 2 miliony korun

Šest jednotek hasičů zasahuje od pátečního rána 14. září 2018 u požáru hospodářského stavení v obci Chuchel na Havlíčkobrodsku. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku 2 miliony korun. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.

Hlášení o požáru přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 05.14 hod. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů z Chotěboře a Seče (Pardubický kraj) společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Malče, Uhelné Příbrami, Libice nad Doubravou a Seče (Pardubický kraj).

V době příjezdu prvních jednotek na místo události byla část hospodářského stavení v plamenech. Ze stavení se hasičům podařilo zachránit dva traktory, tlakové lahve a další uskladněné věci. Kromě hašení samotného požáru se hasiči zaměřili na ochranu okolí, aby se plameny nerozšířily na další objekty.

Před sedmou hodinou ráno se zasahujícím jednotkám podařilo dostat plameny pod kontrolu.

Zásah na místě stále pokračuje (08.30 hod), jednotky rozebírají požárem zasažené konstrukce objektu a dohašují jednotlivá ohniska hoření.

Požár se obešel bez zranění osob.

kpt. Ing. Petra Musilová
tisková mluvčí
HZS Kraje Vysočina
Sdílet
Banner MIBAG_2012 OK