Úterý 24. listopadu 2020, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Průtah Karlovými Vary byl opět zablokován

V odpolední špičce se opět zkomplikovala doprava v Karlových Varech. V pondělí 14. září zablokovala dopravní nehoda kamionu průtah Karlovými Vary ve směru na Sokolov před Nábřežím Osvobození. Událost se stala po 15. hodině, kdy z neznámých důvodů řidič nákladního vozu Scania narazil do protihlukové stěny dělící jízdní pruhy ve směru na Sokolov a na Prahu. Části stěny se sesunuly do vozovky a směr na Prahu tak byl průjezdný jen v jednom pruhu.

V odpolední špičce se opět zkomplikovala doprava v Karlových Varech. V pondělí 14. září zablokovala dopravní nehoda kamionu průtah Karlovými Vary ve směru na Sokolov před Nábřežím Osvobození.

Událost se stala po 15. hodině, kdy z neznámých důvodů řidič nákladního vozu Scania narazil do protihlukové stěny dělící jízdní pruhy ve směru na Sokolov a na Prahu. Části stěny se sesunuly do vozovky a směr na Prahu tak byl průjezdný jen v jednom pruhu.

K místu nehody byli povoláni karlovarští profesionální hasiči, protože z havarovaného náklaďáku unikaly provozní kapaliny, které se dostaly až do kanalizace.

Hasiči se postarali o posyp kapalin sorbentem a následný úklid po dopravní nehodě, asistovali také odtahové službě. Krajské operační a informační středisko informovalo o situaci zástupce vodoprávního řádu a Povodí Ohře.

Řidič kamionu neutrpěl žádné zranění.

V době uzavírky silnice odkláněla dopravu policie České republiky přes město. Doprava na průtahu byla obnovena po 17. hodině.

Příčiny dopravní nehody šetří policie.


prap. Mgr. Alena Ryvolová
tisková mluvčí
HZS Karlovarského kra­je


-swo-

Sdílet