Sobota 20. dubna 2024, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Ve fotbalovém utkání zvítězili hasiči z Nového Jičína

V úterý 22. září se v přátelském fotbalovém utkání střetl tým hasičů z Nového Jičína s týmem doktorů, zdravotníků a městských policistů z Nového Jičína. Fotbalové utkání, které bylo bohaté na góly, začalo v pět hodin odpoledne na umělé trávě v Novém Jičíně.

V úterý 22. září se v přátelském fotbalovém utkání střetl tým hasičů z Nového Jičína s týmem doktorů, zdravotníků a městských policistů z Nového Jičína. Fotbalové utkání, které bylo bohaté na góly, začalo v pět hodin odpoledne na umělé trávě v Novém Jičíně. První poločas skončil výsledkem 4:1 pro hasiče. V druhé půli pokračoval brankostroj hasičů, který se v 90 minutě zastavil na výsledku 8:3.

Za družstvo hasičů nastoupili: Martin Sedlář ©, Pavel Dvorský, Josef Mateřánka, Tomáš Vykydal, Roman Stacha, Tomáš Sládeček, Radomír Fešar, Ľubomír Staškovan, Tomáš Vichta, Petr Dousek, Jiří Ševčík, Daniel Camfrla, Stanislav Kotrc a Miroslav Kretík.

Střelci branek: Tomáš Vykydal 3, Daniel Camfrla 1, Radomír Fešar 1, Tomáš Vichta 1, vlastní branka 1.

Zdroj: HZS MSK