Pátek 4. prosince 2020, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Chrudimští hasiči zasahovali v sousedním kraji

Jednotky HZS Pardubického kraje z požárních stanic Králíky a Chrudim zasahovaly včera, 3. 11. 2009 u dvou dopravních nehod osobních automobilů, při kterých došlo ke zranění pěti osob a jednomu úmrtí.

Jednotky HZS Pardubického kraje z požárních stanic Králíky a Chrudim zasahovaly včera, 3. 11. 2009 u dvou dopravních nehod osobních automobilů, při kterých došlo ke zranění pěti osob a jednomu úmrtí.HZS Pardubického kraje, územní odbor Ústí nad Orlicí

Dne 3. listopadu ve 14.57 hodin zasahovali hasiči ze stanice v Králíkách u dopravní nehody, která se stala na komunikaci v Dolní Lipce. Jednalo se o střet dvou osobních vozidel Alfa Romeo a Renault. Řidič osobního vozidla Alfa Romeo narazil střechou o strom a na místě podlehl svým zraněním. Lékař konstatoval smrt. Policisté zadokumentovali všechny potřebné stopy k vyšetření nehody a poté hasiči vyprostili bezvládné tělo řidiče. Zajistili vozidla proti požáru a úniku provozních náplní. Řidič Renaultu byl lehce zraněn na hlavě a převezen do nemocnice.


HZS Pardubického kraje, územní odbor Chrudim

Jednotka hasičů ze stanice v Hlinsku vyjela 3. listopadu v 16.57 hodin na příkaz operačního a informačního střediska k dopravní nehodě do obce Benátky. Tato obec se již nachází v sousedním kraji Vysočina, v okrese Havlíčkův Brod. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o střet dvou osobních automobilů. Při kolizi byly zraněny čtyři osoby. Ty si do péče převzala Zdravotnická záchranná služba z Chotěboře. Hasiči na místě nezaznamenali žádný únik provozních náplní, ale provedli odpojení akumulátorů, aby nedošlo k požáru. Hasiči z Hlinska po příjezdu hasičů ze stanice v Chotěboři jim předali místo zásahu a vrátili se zpět na základnu.


Info: por. Vendula Horáková
tisková mluvčí
HZS Pardubického kraje


 -wap-

Sdílet