Úterý 18. unora 2020, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK

Mistrovství ČR hasičů ve volejbalu vyhrál Moravskoslezský kraj

Volejbalový tým Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje se stal v úterý 10. 11. 2009 mistrem ČR profesionálních hasičů. Volejbalový turnaj, jehož se zúčastnilo 16 kvalitních týmů, se konal v pondělí a úterý v Nymburku. Druhé místo obhájil stabilně výborný tým HZS Olomouckého kraje, třetí příčku obsadil HZS Jihočeského kraje.

Volejbalový tým Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje se stal v úterý 10. 11. 2009 mistrem ČR profesionálních hasičů. Volejbalový turnaj, jehož se zúčastnilo 16 kvalitních týmů, se konal v pondělí a úterý v Nymburku. Druhé místo obhájil stabilně výborný tým HZS Olomouckého kraje, třetí příčku obsadil HZS Jihočeského kraje.

Mistrovství HZS ČR ve volejbalu 2009 organizovalo Ministerstvo vnitra-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR a HZS Středočeského kraje, ve spolupráci se Sportovním klubem hasiči Mělník a Českou hasičskou sportovní federací, o.s.

Toto mistrovství ČR se koná každé 4 roky. Celkově se turnaje zúčastnilo historicky nejvíce týmů – 16. Z moravskos­lezského týmu byli vybráni 4 hráči do širšího reprezentačního družstva HZS ČR pro Mistrovství Evropy hasičů 2010.

Info: por. Mgr. Petr Kůdela
tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezského kraje


 -wap-

Sdílet
Banner VIP: Devold 970x150 OK