Pátek 4. prosince 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Mistrovství ČR hasičů ve volejbalu vyhrál Moravskoslezský kraj

Volejbalový tým Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje se stal v úterý 10. 11. 2009 mistrem ČR profesionálních hasičů. Volejbalový turnaj, jehož se zúčastnilo 16 kvalitních týmů, se konal v pondělí a úterý v Nymburku. Druhé místo obhájil stabilně výborný tým HZS Olomouckého kraje, třetí příčku obsadil HZS Jihočeského kraje.

Volejbalový tým Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje se stal v úterý 10. 11. 2009 mistrem ČR profesionálních hasičů. Volejbalový turnaj, jehož se zúčastnilo 16 kvalitních týmů, se konal v pondělí a úterý v Nymburku. Druhé místo obhájil stabilně výborný tým HZS Olomouckého kraje, třetí příčku obsadil HZS Jihočeského kraje.

Mistrovství HZS ČR ve volejbalu 2009 organizovalo Ministerstvo vnitra-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR a HZS Středočeského kraje, ve spolupráci se Sportovním klubem hasiči Mělník a Českou hasičskou sportovní federací, o.s.

Toto mistrovství ČR se koná každé 4 roky. Celkově se turnaje zúčastnilo historicky nejvíce týmů – 16. Z moravskos­lezského týmu byli vybráni 4 hráči do širšího reprezentačního družstva HZS ČR pro Mistrovství Evropy hasičů 2010.

Info: por. Mgr. Petr Kůdela
tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezského kraje


 -wap-

Sdílet