Pátek 26. dubna 2024, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

III. mistrovství HZS České republiky v plavání

Zlín hostil III. mistrovství hasičů v plavání a celého šampionátu se účastnilo na osmdesát závodníků. Celá soutěž proběhla velmi hladce a disciplinovaní soutěžící nedali prostor pro zaváhání pořadatelů. Všem zúčastněným patří velké poděkování za účast a blahopřání za dosažené výsledky.

Ministerstvo vnitra – generální ředitelství HZS ČR, Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje, Sportovní klub hasiči Zlín, Česká hasičská sportovní federace o.s., pod záštitou hejtmana Zlínského kraje:

Zlín hostil III. mistrovství hasičů v plavání a celého šampionátu se účastnilo na osmdesát závodníků. Soutěž zahájil náměstek generálního ředitele Ing. František Zadina, ředitelka HZS Zlínského kraje Ing. Jarmila Čičmancová, Ph.D. a za hejtmanství Ing. Karel Malinovský.

Celá soutěž proběhla velmi hladce a disciplinovaní soutěžící nedali prostor pro zaváhání pořadatelů. Všem zúčastněným patří velké poděkování za účast a blahopřání za dosažené výsledky. Mnohé časy závodníků byly na hranicích osobních rekordů, což zvyšovalo prestiž soutěže.

Nejúspěšnější závodníci byli hasiči startující za HZS Jihočeského kraje, kteří si odvezli celkem 4× zlato, 7× stříbro a 4× bronz. Zlínští hasiči vybojovali celkem čtyři bronzové medaile.

Zvláštní cenou byl obdarován nejstarší soutěžící závodu – Lubomír Navrátil ze Zlína, který letos oslavil 61 let.

Info: ČHFS.cz