Úterý 24. listopadu 2020, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Motorkář si při úhybném manévru poranil břicho

Dne 19. 11. 2009 ve 12:58 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po dopravní nehodě u Otrokovic. Mladý motocyklista se chtěl podle svědků vyhnout před ním zastavujícímu kamionu a při úhybném manévru zachytil o jeho zadní část. Motocyklista spadl se strojem do prostředního odbočovacího jízdního pruhu a utrpěl zranění v oblasti břicha.

Dne 19. 11. 2009 ve 12:58 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po dopravní nehodě u Otrokovic.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Otrokovic s jedním zásahovým vozem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že na hlavním silničním tahu I/55, u průmyslové zóny obce Napajedla, došlo k dopravní nehodě mezi motorkářem na stroji zn. Suzuki a nákladním autem.

Mladý motocyklista se chtěl podle svědků vyhnout před ním zastavujícímu kamionu a při úhybném manévru zachytil o jeho zadní část. Motocyklista spadl se strojem do prostředního odbočovacího jízdního pruhu a utrpěl zranění v oblasti břicha.

Před příjezdem záchranářů mu pomoc poskytovali další účastníci silničního provozu. Hasiči byli na místě za tři minuty od výjezdu a zapojili se do poskytování pomoci až do příjezdu zdravotníků. Následně byl mladý muž předán do péče lékaře a odvezen do nemocnice ve Zlíně. Hasiči zajistili motocykl proti požáru a úniku provozních kapalin.

Doprava na hlavním silničním tahu byla značně omezena, svedena do jednoho jízdního pruhu a částečně i policií odkláněna na objízdné trasy. Dopravní omezení trvalo asi hodinu.

mjr. Mgr. Bc. Ivo Mitáček
tiskový mluvčí
HZS Zlínského kraje

-miw-

Sdílet