Neděle 23. unora 2020, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Stimax.cz 970

XXIV. ročník Memoriálu Františka Fraita v extrémních sportech se konal v Provodově na Zlínsku

Již XXIV. ročník Memoriálu Františka Fraita uspořádali zástupci Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, České hasičské sportovní federace, Sportovního klubu hasiči Zlín a Odborového svazu hasičů.

Okolí obce Provodov na Zlínsku tak dnes patřilo hasičům a stalo se místem již tradičního sportovního klání. Tento závod je velkou zkouškou fyzické zdatnosti, vytrvalosti a zručnosti a také velkou prověrkou psychické odolnosti a týmové spolupráce. Soutěž se zde koná každoročně k uctění památky zlínského profesionálního hasiče Františka Fraita, který zde tragicky zahynul.

Celkem 36 profesionálních a dobrovolných hasičů ze Zlínského kraje, Ostravy a Náchoda, startujících ve dvojicích, muselo zdolat těžký terén plný prudkých stoupání a hlubokých strží, skalní útvar, slanění lomu, traverz a především kilometry běhu a jízdy na horském kole.

Na prvním místě s časem 57 minut skončili závodníci z Ostravy, na druhém místě s časem 59 minut se umístila smíšená dvojice ze Zlína a Ostravy a třetí místo obsadili hasiči z Náchoda s celkovým časem 1 hodina a 6 minut.

Všem závodníkům gratulujeme, neboť vítězem se stal každý z účastníků této velmi náročné soutěže.

Sdílet
Přiložené soubory
vysledky.pdf zobrazit online PDF 84 kB
Banner VIP: Lenzing 970x150 OK