Středa 24. dubna 2024, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Ústecké krajské kolo soutěže v požárním sportu vyhrálo družstvo z územního odboru Teplice

Ve středu, 5. 6. 2019 proběhlo na stadionu v Podbořanech krajské kolo soutěže v požárním sportu Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

Soutěžila družstva ze všech sedmi územních odborů HZS Ústeckého kraje. Hasiči se v horkém počasí utkali v disciplínách: běh na 100m s překážkami, výstup do 4. patra cvičné věže, štafeta a požární útok.

Celkovým vítězem se stalo družstvo z Územního odboru Teplice. Stříbrní byli hasiči z Územního odboru Litoměřice. Třetí místo obsadili hasiči z Územního odboru Most.