Středa 26. unora 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner MIBAG_2012 OK

Hasiči ze Zlínského kraje i v roce 2019 změřili své síly v požárním sportu v krajské soutěži

V půli června roku 2019 se uskutečnil již XIX. ročník krajského kola soutěže v požárním sportu družstev Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje a hasičských záchranných sborů podniků Zlínského kraje.

Tentokrát se soutěž uskutečnila v prostorách sportovního areálu TJ ve Valašském Meziříčí. Zde se na start postavila družstva profesionálních hasičů územních odborů Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, hasičů podniku Deza a.s. a tradičně jako hosté přijeli změřit síly i profesionální hasiči HaZZ Trenčínského kraje.

Účast slovenských kolegů patří k dlouholeté tradici našich krajů. Stejně tak hostují profesionální hasiči Zlínského kraje na soutěžích pořádaných slovenskými kolegy.

Po slavnostním zahájení, kterého se zúčastnil starosta města Valašské Meziříčí Bc. Robert Stržínek, starosta Krajského sdružení Čech, Moravy a Slezska Josef Bernátík a krajský ředitel Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar, se naplno rozjelo sportovní klání ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže, běhu na 100 metrů s překážkami, štafetě na 4×100 metrů s překážkami a v požárním útoku.

Po celodenním měření sil pod žhavým sluncem v celkovém součtu vyšlo nejlépe družstvo HZSP Deza a.s. Valašské Meziříčí.

Na druhém místě v celkovém pořadí skončili profesionální hasiči z Územního odboru Vsetín a bronzovou medaili si odnesli profesionální hasiči z Územního odboru Zlín.

Sdílet
Banner Požární bezpečnost stejnokroj 970