Čtvrtek 25. dubna 2024, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Bruntálští hasiči dovezli z Rokytnice nad Jizerou zlatou medaili

Dne 18. 1. 2010 v lyžařském areálu Rokytnice nad Jizerou – horní domky proběhl závod ve sjezdovém lyžování a snowboardu určený profesionálním i dobrovolným hasičům. Závod, ve kterém se soutěžilo o pohár ředitele HZS hl. města Prahy, byl odstartován v 10:30 prvním kolem obřího slalomu a byl ukončel druhým kolem závodu okolo 15 hodiny.

Na trať vyjelo téměř 100 závodníků na lyžích a 20 závodníků ve snowboardu. Na startu se sešli zástupci téměř všem krajů ČR.

První místo v kategorii mužů do 40 let,tedy i celkové vítězství v závodu, obsadil Ondřej Chalupa z HZS Moravskolezského kraje, stanice Bruntál. Dále v první desítce nejlepších se umístil Lubomír Ritnošík a Petr Slavík, dále se závodu účastnili René Vojtěšek, Kamil Beihauer a Michal Ligurský, kteří se umístili asi v půlce výsledkové listiny (všichni HZS Moravskolezského kraje ÚO Bruntál) .