Čtvrtek 6. srpna 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK

Noční požár bytu vyhnal nájemníky na ulici

Dne 8.2.2010 krátce před půl druhou byly vyslána jdentoky HZS hl. města Prahy ze stanic HS 1 a HS 3 na Prahu 8 do ulice Ratibořská. Po příjezdu na místo bylo provedeným průzkumem zjištěno, že se jedná o požár bytu v 8.NP panelového výškového domu na sídlišti Bohnice.

Dne 8.2.2010 krátce před půl druhou byly vyslána jdentoky HZS hl. města Prahy ze stanic HS 1 HS 3 na Prahu 8 do ulice Ratibořská. Po příjezdu na místo bylo provedeným průzkumem zjištěno, že se jedná o požár bytu v 8.NP panelového výškového domu na sídlišti Bohnice.

Hasiči pomocí 1 C proudů v dýchací technice provedli likvidaci požáru. Z bytu byla 1 osoba zachráněna a dalších16 obyvatel domu bylo evakuováno. Jednalo se o byt 2+k.k., ve kterém byl plamenným hořením zcela zničen obývací pokoj a kuchyňský kout.

Zakouřený dům byl odvětrán pomocí přetlakové ventilace. Požár poškodil i několik okolních bytů. Doplnění informací, upřesnění škody a zjištění příčiny vzniku požáru bude předmětem ranního došetření v 9.00 hodin. Škoda byla předběžně odhadnuta na 900.000,– Kč. Na místě zasahovala i ZZS, která odvezla dvě zraněné osoby do nemocnice k ošetření. Příčina požáru je v šetření příslušníků ZPP a Policie ČR.


-swo-

Sdílet
Banner Fireport 970