Sobota 20. dubna 2024, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

O pohár ředitele HZS hl. m. Prahy v obřím slalomu

Dne 18. 1. 2010 proběhl ve Ski areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou 2.ročník závodu „O pohár ředitele HZS hl.m.Prahy" v obřím slalomu. Závod byl určen příslušníkům HZS ČR, zaměstnancům HZS podniků a členům jednotek SDH obcí. Závod pořádal Sportovní klub HZS hl.m.Prahy a GŘ HZS ČR ve spolupráci s ČHSF.

Dne 18. 1. 2010 proběhl ve Ski areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou 2.ročník závodu „O pohár ředitele HZS hl. m. Prahy" v obřím slalomu. Závod byl určen příslušníkům HZS ČR, zaměstnancům HZS podniků a členům jednotek SDH obcí. Závod pořádal Sportovní klub HZS hl. m. Prahy a GŘ HZS ČR ve spolupráci s ČHSF.

Na závody se přihlásilo 119 závodníků, mezi nimi 5 žen, závodilo se celkem v pěti kategoriích. V kategorii snowboard do 40 let startovalo 15 účastníků, nad 40 let 3 účastníci, v kategorii lyže do 40 let se zúčastnilo 79 soutěžících a nad 40 let 17.

První místo v ženské kategorii obsadila Kamila Rusinová ze ZÚ HZS ČR Hlučín, druhé místo Dagmar Hrachovcová a třetí místo Martina Kudláčková.

V kategorii snowboard muži do 40 let obsadil první místo Jan Janeček a v kategorii snowboard muži nad 40 let obsadil první místo Jiří Klášterka, oba z HZS hl. m. Prahy.

První místo v kategorii lyže muži nad 40 let obsadil Jirka Šimečka, druhé místo Petr Gazur a třetí místo Petr Tatíček. V poslední kategorii lyže muži do 40 let zvítězil Ondřej Chalupa z ÚO Bruntál, druhé místo Martin Ševc z HZS hl.m.Prahy a třetí místo David Kysela.

Na závěr bychom chtěli poděkovat řediteli HZS hl. m. Prahy plk.Bc.Daliboru Gosmanovi za převzetí záštity nad závodem a řediteli kanceláře ředitele plk.Ing.Lakisu Jordanidisovi za předání cen nejlepším soutěžícím. Velký dík patří Ski areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou.