Čtvrtek 25. dubna 2024, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Propozice k hokejovému turnaji Ostrava 2010

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje, Sportovní klub při Hasičském záchranném sboru Města Ostravy a Česká hasičská sportovní federace pořádají dne 10. – 11. dubna hokejový turnaj.

Skupiny:MV GŘ HZS ČR, HZS jednotlivých krajů
Podmínky účasti:Hráči musí být příslušníci a zaměstnanci HZS ČR, fyzicky a zdravotně způsobilí, každý hráč musí mít při zápase kompletní hokejovou výstroj zejména: (chrániče holení, ramen a loktů, helmu, rukavice, kalhoty a dres);
Přihlášky:Do 31. 3. 2008

E-mailem na: petr.mrowiec@seznam.cz mob. 731413705, 950736011

Do přihlášky je nutno uvést jméno a příjmení hráčů, název družstva – složku, kontakt, viz příloha;

Prezence:

10. 4.2008 v 8:00 h

Příspěvek za účast:3000 Kč/družstvo při prezenci;
Diplomy a ceny:
  • Vítězné družstvo obdrží putovní pohár.
  • První tři družstva obdrží diplomy, medaile
  • Vyhlášení nejlepšího – brankáře, střelce, obránce, hráče turnaje.

• Celkový počet družstev osm
  • Turnaj bude probíhat ve dvou skupinách po 4 týmech. První se bude hrát systémem vzájemných zápasů ve skupinách. První dvě mužstva postupují do čtvrtfinále následujícího dne. Druhý den se první, druhé týmy z obou skupin střetnou mezi sebou 1×2, 2×1 o postup do finále. Poražení budou hrát o třetí vítězové se utkají ve finále o první místo.
  • Každý zápas o délce 2 × 20 minut hrubého času bude rozdělen 2 min. přestávkami v třetinách.
  • Úprava ledu po každém odehraném zápase 15 min
  • Družstva se účastní zápasu dle vylosování

Odřeknutí:Do 31. 3. 2008 E-mailem: petr.mrowiec@seznam.cz
Různé:
  • Nad zápasy budou dohlížet dva delegovaní rozhodčí s licencí svazu ČSLH
  • Výsledek rozlosování včetně časového harmonogramu jednotlivých zápasů Vám bude včas zaslán na kontaktní adresy,také budou na e stránkách www.pozary.cz,ČHSF.
  • Výsledky turnaje budou zasílány po vyžádání pouze v elektronické formě na emailové adresy uvedené v přihlášce;
  • Orientační tabule bude umístěna v místě turnaje;
  • Maximální počet zúčastněných v každém družstvu je 15 hráčů + 2 brankáři;
  • Každý sbor vyšle jedno družstvo;
  • K prezenci se dostaví kapitán družstva;
  • Šatny pro družstva budou přiděleny při prezenci;
  • Účastníci turnaje a diváci se účastní turnaje na vlastní nebezpečí.
  • Hráči jsou povinni se dostavit na ledovou plochu nejpozději 5 min. před plánovaným nástupem a hlídat si i časový harmonogram zápasů, kdyby došlo k posunu některých utkání.

5. 3 trestné střílení

Protesty: Do 10min po ukončení zápasu se složením 200,– Kč.

Stravování: Na své vlastní náklady v restauraci SPORT CLUB.

Ubytování: Na vlastní náklady

Lze zajistit Ubytovna Jarena – přímo u ČEZ ARÉNY, kapacita 120 míst.www.u­bytovnajarena­.cz 605 249 979

Pitný režim: Zajištěno v místě po celou dobu trvání turnaje.

Tresty: Menší trest 2 min hrubého času.