Pondělí 1. března 2021, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Havarované auto hasiči vytahovali z potoka

Auto převrácené v potoce dnes hasiči vyprošťovali v Rakovecké ulici v Brně-Bystrci nedaleko parkoviště u hradu Veveří. Hlášení o nehodě na tísňovou linku 112 dorazilo v 7.50 hodin, na místo vyjely jednotky ze stanic v Hrázní a Bauerově ulici a osádka automobilového jeřábu ze stanice v Lidické ulici.

Auto převrácené v potoce dnes hasiči vyprošťovali v Rakovecké ulici v Brně-Bystrci nedaleko parkoviště u hradu Veveří. Hlášení o nehodě na tísňovou linku 112 dorazilo v 7.50 hodin, na místo vyjely jednotky ze stanic v Hrázní a Bauerově ulici a osádka automobilového jeřábu ze stanice v Lidické ulici.

Vozidlo Citroen Xsara hasiči našli v potoce převrácené na levý bok. Řidič auta byl již v péči zdravotníků, kteří muže prohlédli a ošetřili na místě.

Protože z auta do potoka neunikaly žádné ropné látky, hasiči na místo povolali automobilový jeřáb a do vyšetření a zadokumentování nehody řídili dopravu. Auto pak upevnili na textilní vazáky, vytáhli z potoka a z vozovky odtáhli na blízké parkoviště.por. Mgr. Jaroslav Haid
tiskový mluvčí
HZS Jihomoravského kraje


-swo-

Sdílet