Pondělí 8. března 2021, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Vozidlo skončilo 10 metrů pod komunikací, 2 těžká zranění

Jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun dne 9. 5. 2010 v 17:43 spolupracovala se zdravotnickou záchrannou službou a Policií ČR u dopravní nehody osobního automobilu Renault Laguna, která se stala na silnici č. 116 cca 1 km za místní částí Hostím města Beroun směrem na obec Srbsko.

Po příjezdu složek IZS na místo mimořádné události bylo zjištěno, že v pravotočivé zatáčce vyjel osobní automobil ze silnice a havaroval z prudkého srázu. Vozidlo po přetočení přes střechu skončilo na pravých kolech opřeno o stromy v hloubce 10 metrů pod komunikací. Při dopravní nehodě došlo ke 2 těžkým a 2 lehkým zraněním osádky a zranění psa.

Vozidlo bylo zajištěno proti dalšímu pohybu a požáru. Těžce zraněné osoby byly postupně z rokle vyproštěny ve vakuových nosítkách a transportní vaně SPENCER jištěné lanem a předány ZZS k pozemnímu a leteckému transportu k nemocničnímu ošetření. Zraněný pes byl předán do péče povolaného veterinárního lékaře, který si jej odvezl na kliniku.

Havarované vozidlo bylo z rokle na pozemní komunikaci vyproštěno pomocí lanového navijáku vozidla CAS20-Iveco. Po dobu zásahu zálohovalo ve Zdicích vozidlo RZA ze stanice Hořovice případný výjezd k další dopravní nehodě.

mjr. Ing. Tomáš Hradil
velitel stanice Beroun
HZS Středočeského kraje
vrchní komisař


-miw-

Sdílet