Pátek 19. dubna 2024, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Vítězi IV. ročníku TFA Guntramovice se stali Ondřej Rybnikář, Zdeněk Janoš a Vladislava Kalná

Za ideálního letního počasí se na atraktivní paralelní trati v areálu sjezdovky SKI Horní Guntramovice představilo v sobotu 24. července celkem 47 závodníků.

V mužské kategorii do 35 let zvítězil rekordem trati 2:51,3 Ondřej Rybnikář z Blatnice pod Svatým Antonínkem, v kategorii nad 35 let byl nejlepší Zdeněk Janoš z Hati s časem 2:58,3.

U žen se radovala za čas 3:04,6 Vladislava Kalná z SDH Jarcová.

Závod byl zařazen do poháru KSH MSK v TFA, další závody poháru budou TFA Hať a TFA Bohuslavice.

SDH Březová u Vítkova, jakožto pořadatel soutěže, děkuje všem závodníkům za pěkné výkony, sponzorům, provozovatelům SKI areálu a všem dalším, kteří se podíleli na zdárném zvládnutí celé akce.