Středa 3. března 2021, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

10.08.2010 17:46 – Liberecko/ČR

AKTUÁLNĚ: Vzhledem k oteplení a slunečnému počasí se začínají hasiči, záchranáři i obyvatelé postižených obcí v okrese Liberec a Česká Lípa potýkat s dalším problémem, kterým jsou komáři. Pokud občané chtějí pomoc, prosíme o nákup repelentů.

Vzhledem k oteplení a slunečnému počasí se začínají hasiči, záchranáři i obyvatelé postižených obcí v okrese Liberec a Česká Lípa potýkat s dalším problémem, kterým jsou komáři. Pokud občané chtějí pomoc, prosíme o nákup repelentů.

Do povodněmi postižených obcí je třeba dopravit také pracovní boty (ne gumáky) velikost 41 – 45 a montérky od velikosti 50 výše.

Pokud občané chtějí pomoci, je možné tyto věci předat na kontaktních místech po telefonické dohodě na následujících číslech:

POSKYTOVÁNÍ VĚCNÉ POMOCI OD OBČANŮ A ORGANIZACÍ:

Zájemci z řad právnických a podnikajících fyzických osob (předpokládaný větší objem pomoci) kontaktujte prosím infocentrum organizace ADRA na tel. 731 705 002, e-mail: povodne@adra.cz; dobrovolnici@adra.cz . Zde bude domluveno konkrétní místo převzetí pomoci.

Zájemci z řad občanů (předpokládaný menší objem pomoci) mohou pomoc přinést do kanceláří Českého červeného kříže po dohodě na následujících číslech:
Liberec – p. Menšíková
485 101 091
Jablonné v Podještědí – p. Pešková 723 787 424

Lze kontaktovat i organizaci Hand for Help na tel.: 777 106 432

Sdílet