Neděle 22. října 2017, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner recyklujte s hasici 970 OK

Mistrovství ČR hry Plamen

Výsledky Mistrovství České republiky hry Plamen a dorostu SHČMS 2–4. července v Praze.

Běh na 60 metrů chlapci

1 Jakub Hinterhölz ZOO 14,22
2 Lukáš Bařinka Brumov 14,26
3 Matěj Hruška Zličín 14,34
4 David Cikánek Zličín 14,57
5 Lukáš Ginter Brumov 14,61
6 Jakub Gottwald Měník 14,63
7 Petr Hronek ZOO 14,75
8 Vladimír Krejčí Pavlov 14,84
9 David Bohuslav Zličín 14,91
10 David Herman Kuřim 14,99
11 Václav Bařinka Brumov 15,13
12 Jaroslav Klika Pavlov 15,33
13 Zbyněk Macht Manětín 15,37
14 Ondřej Pícha Měník 15,48
15 Jan Jiruška Měník 15,70
16 Ladislav Bartoň Pavlov 16,10
17 Vít Hlaváček Lukavice 16,29
18 Radek Chytil Manětín 16,30
19 Roman Šubík Kuřim 16,32
20 Vít Koudele Manětín 16,42

Běh na 60 metrů dívky

1 Monika Hůlová 13,72
2 Helena Lehká 13,81
3 Magda Horynová 13,84
4 Veronika Šejbová 14,40
5 Lenka Tomandlová 14,59
6 Zuzana Turečková 15,36
7 Eliška Čábelková 15,72
8 Michala Baudyšová 15,83
9 Iveta Pospíchalová 15,87
10 Jana Pokorná 16,03
11 Irena Šťastná 16,15
12 Anna Honsová 16,42
13 Lucie Machtová 16,78
14 Eva Hlaváčková 16,99
15 Eva Doubková 17,76
16 Alena Zvárová 17,94
17 Kamila Friedlová 17,95
18 Blanka Doležalová 18,25
19 Martina Svobodová 19,42
20 Lenka Dvořáková 19,69


Dorostenci – jednotlivci

1. Lukáš Tydrych SDH Čeperka
2. Vít Peterek SDH Komárovské Chaloupky
3. Jakub Josífek SDH Horní Měcholupy
4. Martin Vlček SDH Lhenice
5. Petr Ungr SDH Moravské Budějovice
6. Jan Lachendro SDH Mor.Budějovice
7. Tomáš Rieger SDH Velichovky
8. Martin Svoboda SDH Stráž n/Nisou
9. Václav Říha SDH Krchleby
10. Jaroslav Mach SDH Nýrsko
11. Pavel Brůček SDH Strakonice I
12. Lukáš Celman SDH Rohatec
13. Lukáš Ambroz SDH Trusovice

Dorostenky – jednotlivci

1. Jana Doležalová SDH Čeperka
2. Klára Šenkyříková SDH Pravčice
3. Eva Habrnalová SDH Kozlovice
4. Veronika Homolková SDH Nýrsko
5. Tereza Nevtípilová SDH Hlubočky
6. Klára Hrabinová SDH Plesná
7. Michala Matušková SDH Mimoň
8. Kateřina Redlichová SDH Duchcov
9. Pavla Švaříčková SDH Trnava
10. Jitka Paťavová SDH Radvanice

Dorostenky družstva

1. SDH Petrovice
2. SDH Pěnčín
3. SDH Čeperka
4. SDH Sychotín
5. SDH Horšovský Týn
6. SDH Pustkovec
7. SDH Chlumec nad Cidlinou
8. SDH Lysolaje
9. SDH Velké Meziříčí
10. SDH Horní Újezd

Dorostenci družstva

1. SDH Vlčnov
2. SDH Pustkovec
3. SDH Radimovice
4. SDH Výčapy
5. SDH Špičky
6. SDH Klučov
7. SDH Třebonice
8. SDH Nekmíř
9. SDH Meziměstí
10. SDH Štěpánov

Plamen 2003/2004

1. SDH Manětín
2. SDH Měník
3. SDH Pavlov
4. SDH Kuřim
5. SDH Milotice n/Bečvou
6. SDH ZOO
7. SDH Písková Lhota
8. SDH Poniklá
9. SDH Zličín
10. SDH Lukavice
11. SDH Brumov
12. SDH Stanislavice
13. SDH Hostomice
14. SDH Chodov


Závod požární všestrannosti


1. SDH Brumov
2. SDH Měník
3. SDH Pavlov
Sdílet
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK