Úterý 25. ledna 2022, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Představujeme partnery IRON FIREMAN 2004

Jako každý rok i letos je partnerem soutěže firma SINGINGROCK. Vždy pomáhá zajistit lezeckou část akce, tedy evakuační lanovku a Rope jumping.

Za názvem SINGING ROCK se skrývá česká firma zabývající se výrobou horolezeckého vybavení.

Firma byla založena v roce 1992 dvěma českými lezci společně s jejich belgickým obchodním partnerem. V průběhu prvních 10 let se majitelům podařilo vybudovat v Čechách výrobní podnik s vyspělým a velmi moderním technologickým parkem, který se specializuje na lezecké úvazky a horolezecká lana – tedy na výrobky zabezpečující osoby ve výškách.
Dnes je SINGING ROCK v lezeckém světě známým pojmem. Postupně se sortiment dále rozšířil na karabiny, jistící a slaňovací pomůcky, kladky apod. SINGING ROCK vyvíjí a nabízí kompletní vybavení nejen pro horolezce, ale i pro speleologii, práce ve výškách, hasiče a záchranáře.

Nová originální technická řešení jsou chráněna patenty. Horolezecké či speleo lano vyrobené technologií ROUTE 44 anebo princip spojení dvou popruhů na sedáku systémem ROCK LOCK jsou nová technická řešení, kterými se lana a sedáky SINGING ROCK liší od ostatních výrobků. Svou jedinečností se dostává design SINGING ROCK na technologickou špici dosud známého a v praxi uplatňovaného stavu techniky a poznání v našem oboru, který nás tak moc baví rozvíjet.

WWW.SINGINGROC­K.CZ
Sdílet