Pondělí 26. září 2022, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Koncert pro hasiče za zásah v Českém Švýcarsku na pražském výstavišti uvedl generální ředitel Vlček

Na pražském výstavišti se v pátek 9. září 2022 konal koncert pro hasiče a další složky IZS. Ministerstvo vnitra a Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky tak poděkovalo všem za obrovské nasazení při požáru v Českém Švýcarsku.

V Hřensku jsem vám slíbil, že pro vás uspořádáme koncert, abyste mohli přijít se svými rodinami a kamarády na něco dobrého k jídlu a pití a užít si zábavu jako odměnu za to obrovské nasazení při zdolávání nejrozsáhlejšího požáru v novodobé historii České republiky. A teď tady spolu stojíme. Dobře se bavte!

Těmito slovy přivítal generální ředitel Vladimír Vlček na tři tisíce hasičů.

Společně s ministrem vnitra Vítem Rakušanem poděkovali nejen jim, ale i jejich rodinám a přátelům, protože požár takového rozsahu byl těžkou zkouškou pro všechny.

Poděkování patří i partnerům, díky kterým se akce mohla uskutečnit, také moderátorce Janě Peroutkové, díky které se akce stala krásnější, a hlavně všem kapelám*, které kvůli hasičům překopali celý svůj program a do svého vystoupení šli se stejným nasazením, jako hasiči do boje proti požáru.

Sdílet