Čtvrtek 25. dubna 2024, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

TFA Guntramovice odstartovalo Zlínskou Ligu Železných Hasičů i Pohár KSH MSK v TFA

Na atraktivní paralelní trati v areálu sjezdovky SKI Horní Guntramovice představilo v sobotu 20.května celkem 58 závodníků.

V mužské kategorii do 35 let zvítězil rekordem trati 2:39,53 Martin Januš z SDH Halenkov ,v kategorii nad 35 let byl nejlepší Zdeněk Janoš z SDH Hať s časem 2:45,37 ,kategorii Master s aktivním DP ovládl David Řehulka z SDH Březová v čase 3:03,5 ,u žen se radovala za čas 2:49,33 Gabriela Martynková z SDH Stanislavice.

Závod byl zařazen do poháru KSH MSK v TFA, dalším závodem poháru bude 10.6.TFA Ostravská Věž, ve ZLŽH následuje 24.6. Prasklický Železný hasič.

SDH Březová u Vítkova jakožto pořadatel soutěže děkuje všem závodníkům za pěkné výkony,sponzorům, provozovatelům SKI areálu a všem dalším co se podíleli na zdárném zvládnutí celé akce.