Čtvrtek 30. října 2025, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Pět jednotek hasičů zasahovalo u požáru stodoly v obci Drslavice

V úterý v brzkých ranních hodinách byli vysláni profesionální i dobrovolní hasiči k požáru stodoly v obci Drslavice na Uherskohradišťsku. Po příjezdu jednotek byla celá stodola v plamenech a hrozilo rozšíření ohně na sousední objekty.

Vzhledem k rozsahu události byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu a na místo se dostavil územní řídící důstojník. Hasiči nasadili několik vodních proudů a zabránili šíření požáru. Postupně byly rozebírány konstrukce a probíhalo dohašování skrytých ohnisek. Příčina vzniku požáru i výše škody zůstávají předmětem vyšetřování.

Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanic Uherské Hradiště a Uherský Brod a jednotky SDH obcí Uherský Brod, Drslavice a Vlčnov.

Sdílet