Pondělí 29. prosince 2025, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Osm osob se zranilo při čelním střetu dvou aut u Rýmařova

Policisté dopravního inspektorátu Bruntál šetří okolnosti a zjišťují všechny skutečnosti dopravní nehody, která se stala dne 27. prosince 2025 krátce před půl čtvrtou odpoledne na silnici I.třídy číslo 11 před obcí Stará Ves u Rýmařova.

Na základě zjištěných informací měl řidič (ročník 1960) osobního automobilu Škoda Karoq jedoucí ve směru do Rýmařova z dosud nezjištěných příčin přejet do protisměru v pravotočivé zatáčce u části obce Žďárský Potok a čelně se zde srazit s řidičem (ročník 1983) osobního vozidla Volvo.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Následkem dopravní nehody byla lehká zranění osmi osob, které byly zdravotníky převezeny na urgentní příjem do Krnovské nemocnice. Dechové zkoušky na přítomnost alkoholu byly u obou řidičů negativní.

Během dokumentace nehody a odstraňování následků byla komunikace dočasně uzavřena. Kyvadlově se dalo projet od 16:30 hodin.

por. Jan Segsulka, DiS.
komisař
Sdílet