Pondělí 18. června 2018, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner scott OK

Šťastný nový rok přeje redakce

Další rok je šťastně za námi. Něco se povedlo, něco ne, ale takový je život.

Opět je tu konec roku a můžeme bilancovat. Ne vše se povedlo podle našich představ, ale i tak byl pro náš server celkem úspěšný.

Mezi pozitiva patří například prezentace serveru na veletrhu Pyros 2004, rozjezd katalogu firem a e-shopu, který se vcelku slušně rozšiřuje. Velmi se vydařil již třetí ročník soutěže IRON FIREMAN, která si získává stále větší kredit. Server přinesl stovky zajímavých článků a fotografií, a já jen doufám že to vydrží i v příštím roce. Je to i díky stálým i příležitostným spolupracovníkům redakce. Čísly Vás zatěžovat nebudu, ale celkově se dá říci že návštěvnost roste a Požáry si budují stále silnější pozici. Stali jsme se i partnerem společnosti Falcon při uvedení nového filmu o hasičích Okrsek 49.

Letos také bohužel ukončilo z finančních důvodů svou existenci Rádio Požáry. Doufáme že to není navždy a že v budoucnu se nám podaří jeho vysílání obnovit.

Za redakci děkuji všem našim spolupracovníkům a dopisovatelům, tiskovým mluvčím krajů, i všem čtenářům a přeji mnoho štěstí a úspěchu v novém roce. Zachovejte nám přízeň i v roce 2005.

Luboš Samec
šéfredaktor
Požáry.cz
Sdílet
Banner Partner: Nordex 970x150 Dafo OK