Úterý 28. listopadu 2023, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Hasiči jako sexy modelové

Jak žhavý může být kalendář, když modelem stojí drsní ostřílení muži. Už potřetí vychází letos kalendář vídeňských hasičů. Na fotografiích jsou zachyceni pouze hasiči z povolání.Ilus­trační foto . Hasiči Praha (foto.Pacík)

Jak žhavý může být kalendář, když modelem stojí drsní ostřílení muži. Už potřetí vychází letos kalendář vídeňských hasičů. Na fotografiích jsou zachyceni pouze hasiči z povolání.

Snímky byly pořízeny v lomu v Dolním Rakousku, v opuštěné fabrice ve Vídni a v hlavním požárnickém štábu ve Floridsdorfu.

Fotografka Marion Carnielová poslala své chlapce-modely do plamenů, na louky, kde se válely cáry mlhy, do zabahněného lomu, kde pózovali v krutých mrazech a navíc je ještě nechala postříkat vodou, aby byly snímky co nejimpozantnější. A vskutku, při pohledu na ně se ženám až tají dech…

Žhavější než samotné pózování ve vymrzlém lomu bude spíš prezentace kalendáře, která proběhne 25. října na Vídeňské radnici. Všichni sexy modelové si slavnostní příležitost pochopitelně nenechají ujít.
Sdílet