Středa 27. října 2021, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Hasičské automobily v Čechách

Redakce serveru Požáry a občanské sdružení TRIPOS a Hasiči České republiky, jako mediální partneři, máme tu čest Vás jako první seznámit s novou hasičskou publikací autorské dvojice Josef Jendřišák a Petr Svoboda – Hasičské automobily v Čechách.

Tento ojedinělý projekt, jehož první díl Vám dnes nabízíme vznikal delší dobu a provázela ho řada problémů. Nyní už je kniha skutečně na světě, a v šestnácti kapitolách na 144 stranách kvalitního křídového papíru vyobrazuje mnohou hasičskou techniku, která je u nás k vidění u dobrovolných a profesionálních hasičských sborů nebo v soukromých sbírkách. Texty úvodu a všechny kapitoly jsou mimo českého, také v anglickém a německém jazyce. Na každé ze 105 barevných stranách najdete jeden druh hasičské techniky s fotografiemi a danými technickými parametry (cisterny, žebříky, plošiny, kontejnery, tanky atd.). Vázaná publikace je ve formátu B5 s barevným obalem a její cena je 294,– Kč (včetně DPH).

Poprvé mohli zájemci získat knížku již tuto sobotu 26. 2.2005 v Ha­vířově na XVI. ročníku halové pohárové soutěže mladých hasičů a zároveň XIV. ročníku neoficiálního mistrovství Čech, Moravy, Slezska a Slovenska, kterou pořádá SDH Havířov město.

V případě písemné objednávky je k ceně zapotřebí připočítat náklady na poštovné (dobírku).

Kontaktní adresa pro objednávky:

FIJEPO – Jendřišak Josef
Ostravská 66
737 01 Český Těšín
Tel.: + 420 558 737 412
mobil: + 420 604 641 222
fijepo@volny.cz
http://www.volny.cz/fijepo

Loga mediálních partnerů najdete ZDE

Seznam Hasičských muzeí kde bude knížka také k dispozici najdete ZDE

Oficiální nabídku firmy FIJEPO najdete ZDE

Knihu budete moci zakoupit v našem e-shopu.
Sdílet