Pátek 22. března 2019, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Kobit THZ 970*150 OK

Hasík hledá nové instruktory ve Středočeském kraji

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje pořádá ve spolupráci s občanským sdružením Citadela Bruntál kurz pro instruktory preventivně výchovného programu HASÍK CZ.

V průběhu třídenního intenzivního metodického kurzu jsou budoucí instruktoři připravováni na práci s dětmi. Kromě základních teoretických vědomostí je kladen důraz na rozvoj komunikačních dovedností a na využití interaktivních technik při práci s dětským kolektivem. Po absolvování kurzu si účastníci ověří metodiku prací s konkrétním kolektivem dětí ve škole. Následný dvoudenní supervizní seminář slouží pro výměnu nově získaných zkušeností a ke konzultacím s lektory.

Po úspěšném absolvování kurzu získávají účastníci certifikát, základní „baterii“ výukových materiálů a tričko instruktora.

V průběhu kurzu a semináře se účastníkům věnuje lektorský tým složený ze dvou profesionálních hasičů a dětského psychologa.

Zájemci z řad příslušníků HZS a členů SDH se mohou přihlásit na adrese jena.vesela@sck.izscr.cz nebo na telefonu 725 359 763.

Žádáme zájemce, aby se přihlásili co nejdříve, protože kapacita kurzu je omezena.

Termíny kurzu: 1. – 3. 10. 2010 Termín semináře: 6. – 7. 11. 2010 Místo: Školící středisko Kamenice Další informace zde

Za celý tým „hasíkovců“.

nprap. Bc. Jena Veselá

Sdílet
Banner Partner & VIP: Pavliš a Hartmann 970x150 #2 OK Proudnice