Úterý 11. května 2021, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Bilancování roku 2010 JSDH Spořice

Rádi bychom se s vámi podělili o přístupu naší obce k nám hasičům. Takový přístup bychom přáli všem jednotkám.

V letošním roce jsme obdrželi nové vozidlo Tatra CAS 32, dále nás obec vybavila novými přilbami Gallet F1SA, kdy jsme poslední várku těchto přileb dostali k Vánocům. Dále naše jednotka byla vybavena zásahovými obleky, botami a rukavicemi. Určitě musíme říci, že sponzoři se zachovali také solidně a byli velice štědří, jak finanční podporou, tak i věcnými dary.

Za zmínku určitě stojí dar od firmy Nelumbo, která nám před Vánoci darovala elektrocentrálu Heron 5500 W, osvětlovací stojan a provedla nám rozvody vzduchu po garážích. Přejeme si aby rok 2011 byl stejně štědrý i k Vám a aby všechny obce a města přistupovali k hasičům, tak jako naše obec k nám.

Richard Jucha
JSDH Spořice

Sdílet