Čtvrtek 28. března 2024, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Na krajské soutěži bodovala Plzeň

Krajskou soutěž v požárním sportu vyhrálo družstvo hasičů soutěžících za Plzeň-město. Těsně za nimi zůstalo družstvo hasičů z Domažlic a třetí místo si odvezli hasiči podniku SŽDC Plzeň.

Krajská soutěž v požárním sportu Hasičského záchranného sboru se konala ve dnech 14. a 15. června v Domažlicích. Během dvou soutěžních dní soupeřilo sedm družstev ve čtyřech disciplínách požárního sportu.

První den soutěže se závodníci utkali ve výstupu na cvičnou věž, kde si nejlépe vedl domažlický Jaroslav Hrdlička. Odpoledne se soutěžní družstva přesunula na stadion Jiskry Domažlice, kde se běhalo na 100 metrů s překážkami. Tady také suverénně zvítězil Jaroslav Hrdlička.

Druhý soutěžní den byla na programu štafeta 4×100 metrů, tady zabodoval tým hasičů z Plzně-město. Následoval požární útok, který se nejlépe vydařil domažlickým hasičům.