Středa 24. dubna 2024, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

V Dobrušce se uskutečnil tradiční turnaj hasičů v nohejbalu

Ve čtvrtek 1. září 2011 se v areálu požární stanice v Dobrušce uskutečnil V. ročník Dobrušského poháru v nohejbalu profesionálních hasičů.

Pořadatelem akce byl Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje – územní odbor Rychnov nad Kněžnou a stanice Dobruška ve spolupráci s Českou hasičskou sportovní federací a Sportovním klubem hasičů Královéhradeckého kraje. Soutěže se zúčastnilo celkem osm tříčlenných družstev nejen z Královéhradeckého kraje, na které čekala skvěle připravená dvě hřiště a příjemné zázemí požární stanice.

Hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech družstvech systémem hry každý s každým a poté následoval vyřazovací pavouk, kdy první družstvo z první skupiny hrálo s posledním družstvem z druhé skupiny, druhé družstvo z první skupiny se třetím družstvem z druhé skupiny atd. Do finále nakonec postoupili hasiči HZS hlavního města Prahy a družstvo z Hradce Králové.

Finále nakonec rozhodli ve svůj prospěch pražští hasiči, druhou příčku obsadilo družstvo z Hradce Králové a na třetím místě skončilo družstvo z Jičína.

Putovní pohár a další ceny vítězům předali starosta města Dobruška Petr Tojnar a vedoucí oddělení IZS, služeb a OPIS územního odboru Rychnov nad Kněžnou mjr. Martin Král.