Pátek 29. března 2024, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Volná místa- GŘ HZS ČR

MV-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR se sídlem v Praze 4 přijme do služebního poměru příslušníka HZS ČR pracovníka na odbor ochrany obyvatelstva, oddělení technického zabezpečení se zařazením ve 12. platové třídě.

Funkční náplň:
Ochrana obyvatelstva před nebezpečnými chemickými, biologickými a radioaktivními látkami, materiály a prostředky, příprava opatření k ochraně obyvatelstva při mimořádných událostech.

Kvalifikační požadavky:
§ vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru chemie, fyzika, biologie nebo medicína, případně i jiném technickém oboru,
§ znalost práce na PC,
§ znalost anglického a popřípadě i dalšího jazyka,
§ dobrý zdravotní a psychický stav, fyzická způsobilost
§ morální a občanská bezúhonnost,
§ schopnost práce v kolektivu a komunikační dovednosti.

Nabízíme:
Pracoviště v Praze, možnost ubytování, profesní růst, sociální jistoty.
Nástup možný po úspěšném absolvování přijímacího řízení.
Nově přijatý příslušník musí po nástupu absolvovat kurz vstupní přípravy příslušníků v trvání 6 měsíců na Odborném učilišti požární ochrany v Brně nebo ve Frýdku-Místku.

Přihlášky doplněné o strukturovaný životopis doručte do 31. března 2006 na adresu
MV-GŘ HZS ČR, odbor ochrany obyvatelstva, Kloknerova 26, 148 01 Praha 4. Bližší informace na telefonu 974 819 851, nebo e-mail pavel.spulak@grh.izscr.cz