Pondělí 24. června 2024, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Tři zranění po nehodě osobáku s náklaďákem

Ve čtvrtek, 27. 10. 2011 krátce před 17 hodinou byli hasiči informováni zdravotnickou záchrannou službou o srážce osobního a nákladního automobilu mezi obcemi Kaňovice a Biskupice.

Na místo byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Luhačovice ve společném výjezdu s jednotkou dobrovolných hasičů města Luhačovice. Na místo vyjela také posilová jednotka profesionálních hasičů z Uherského Brodu. Prvotní informace mluvily o 2 zaklíněných osobách.

Hasiči byli na místě za 5 minut od výjezdu ze stanice. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo ke střetu osobního automobilu Audi a menšího nákladního vozidla Renault. Všichni cestující byli v době příjezdu hasičů již mimo vraky aut. Hasiči poskytli účastníkům nehody předlékařskou pomoc a zajistili místo nehody proti vzniku požáru. Celkem byly zraněny 3 osoby, které si do své péče převzala ZZS.

Příčiny nehody na místě šetřila Policie ČR. Na zasypání uniklých provozních kapalin použili hasiči sorbenty. Po dobu vyšetřování nehody a odstraňování jejích následků byla silnice zcela uzavřena a doprava odkláněna na náhradní trasy. Hasiči se vrátili na základnu asi po 2 hodinách od příjezdu na místo.

mjr. Ing. Vít Rušar, HZS ZLK

Sdílet