Sobota 20. dubna 2024, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Hasič z Chrudimi běžel marathón ve Frankfurtu se skvělým časem

Profesionální hasič z Chrudimi Martin Trojan se v těchto dnech účastnil mezinárodního marathónu Německu.

BMW Marathónu ve Frankfurtu nad Mohanem se účastnilo přes 12 tisíc běžců. Martin se tohoto závodu účastnil poprvé a podařilo se mu zaběhnout i nový osobní rekord se zlepšením o téměř osm minut. Z více než 12 tisíc startujících doběhl na 152. místě s časem 2:39:35 hodin.

V kategorii do 35 let obsadil 36. místo a z Čechů, kteří se běhu účastnili, skončil dokonce na krásném 7. místě. Marathón se běžel v centru Frankfurtu a cíl závodu byl v hale výstaviště. Své prvenství v tomto závodě obhájil Keňan Wilson Kipsang, který závod zaběhl za 2:03:42 hodin.