Čtvrtek 30. června 2022, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Po čelním střetu jsou tři zraněné osoby

Včera odpoledne po půl jedné došlo asi tři kilometry za Znojmem směrem na Brno k dopravní nehodě s těžkým zraněním. Osmatřicetiletý muž z Brna jel s osobním vozem Audi A6 ve směru od obce Lechovice.

Z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a střetl se s protijedoucím osobním vozem Ford Focus. Po nárazu byl Ford odhozen do silničního příkopu a Audi zůstalo na vozovce. Všechny osoby v autech utrpěly zranění. Oba řidiči byli zraněni těžce. Muže z Audi transportoval vrtulník do Brna.

Šestatřicetiletou řidičku Fordu ze Znojemska převezla sanitka také do Brna. Její čtyřiadvacetiletá spolujezdkyně ze stejného regionu skončila v nemocnici ve Znojmě. Po ošetření byla propuštěna do domácího léčení. Žena za volantem alkohol před jízdou nepila. Zraněný šofér se dechové zkoušce na místě dopravní nehody nepodrobil, v nemocnici mu proto z toho důvodu odebrali k rozboru krev. Celkovou způsobenou škodu na obou autech odhadujeme na půl milionu korun. Přesná příčina a míra zavinění je předmětem dalšího šetření.

Zdroj: PČR por. Mgr. Lenka Drahokoupilová

Sdílet