Čtvrtek 18. dubna 2024, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Osobní auto se zaklínilo do nákladního

Ve čtvrtek dopoledne došlo ve Zlíně – Loukách k dopravní nehodě mezi nákladním autem a osobním vozidlem, které bylo zaklíněno mezi nápravami a přívěsem.

Dne 18. 5. 2006 v 08:10 hod. byli hasiči požádáni o pomoc při dopravní nehodě ve Zlíně.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Otrokovic s jedním zásahovým vozidlem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že v části Louky došlo k dopravní nehodě mezi nákladním autem zn. Liaz s přívěsem a osobním autem zn. Opel Corsa.

Po vzájemném střetu obou vozů se osobní auto zaklínilo mezi nápravami a přívěsem nákladního auta. Osobní vůz byl smýkán po vozovce a svodidlech několik desítek metrů. Při nehodě došlo ke zranění řidičky osobního auta, která byla z vozu vytažena a předána do péče zdravotnické služby. Po prvotním ošetření byla odvezena do nemocnice k prohlídce.

Hasiči zajistili oba vozy proti případnému požáru a úniku provozních kapalin. Po vyšetření nehody policií pomohli hasiči s vyproštěním vraku osobního auta a s úklidem vozovky.

Dopravní nehoda omezila průjezdnost jednoho jízdního pruhu na hlavním tahu ze Zlína do Otrokovic. Po celou dobu zásahu byla na místě hlídka policie, která dohlížela na hustý provoz.
Sdílet