Čtvrtek 28. března 2024, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Zimní sportovní den HZS MSK v Ludvíkově

V pátek 3.února se uskutečnil sportovní den se soutěží ve sjezdovém lyžování. Do Ludvíkova (areál restaurace Grizzly) se sjeli příslušníci HZS MSK na sportovní den se soutěží ve sjezdovém lyžování a snowboardu.

Díky velmi nízkým teplotám se na start závodu postavil menší počet závodníků než bylo nahlášen, ale i tak si ti, kteří přijeli za lyžováním, přišli na své.

V kategorii snowboardu se na druhém místě umístil Radim Duda v čase 40,61s (ÚO Ostrava) a tuto kategorii vyhrál Martin Kysela také z Ostravy v čase 39,43s.

V závodě lyží se vyhlašovalo pět umístění. Na páté příčce se umístil Radim Duda ÚO Ostrava (31,44s), na čtvrtém místě zástupce bruntálské stanice Petr Hořínek (30,65s), bronzovou medaili si vyjel Tomáš Válek z ÚO Opava (29,92s), stříbrná medaile patří Martinovi Kyselovi z ostravské stanice (27,99s) a zlatou medaili si na ostravskou stanici odvezl Jakub Sosna v čase 27,24s.