Čtvrtek 8. prosince 2022, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

U obce Radošovice u Benešova došlo k nehodě tří vozidel, dva lidé zemřeli

Dnes 21.července krátce před půl šestou večer přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o nehodě na silnici I/3 u odbočky k obci Radošovice.

Na místo byla vyslána jednotka ze stanice Benešov s technikou CAS 15 Mercedes Benz a CAS 24 Mercedes Benz. Po příjezdu na místo bylo provedeným průzkumem zjištěno, že se jedná o čelní střet dvou vozidel a následný náraz dalšího vozidla.

Dále bylo zjištěno, že v osobním vozidle Honda je zaklíněná posádka. Hasiči během krátké chvíle provedli společně ze zdravotníky vyproštění zraněného dítěte. Bohužel u muže a druhého dítěte lékař konstatoval zranění neslučitelná se životem. Na místo byl vyslán i vrtulník Letecké záchranné služby, který transportoval do nemocnice v Motole druhé zraněné dítě. Zraněná žena z druhého vozidla byla transportována do nemocnice v Benešově sanitním vozidlem.

Hasiči dále provedli zabezpečení nehody a protipožární opatření. Při nehodě došlo k většímu úniku provozních kapalin, který byl likvidován pomocí sorbentu. Po celou dobu vyšetřování nehody byla komunikace kompletně uzavřena, podařilo se jí zprůjezdnit až okolo půl deváté. Příčiny nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování Policie.

FOTO: Stanice Benešov

Sdílet