Pátek 9. prosince 2022, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Výjezd k požáru ve výročí 11. září

K dalšímu požáru jsme vysláni Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje v úterý 11. září. Je hlášen požár lesa za Vřesovou směrem na Mezihorskou.

K zásahu vyjíždíme v 13:06 hodin s CAS 24 T815 TERRNo1. Během jízdy k zásahu používáme všechny aktivní prvky na vozidle k upozornění ostatních účastníků provozu na komunikacích na jízdu záchranářského vozidla k události. Nad Vřesovou odbočujeme směrem na Šindelovou, když dostáváme radiostanicí informací z KOPIS, že je již požár pod kontrolou a naše jednotka se může vrátit na základnu.

Jelikož jsme již téměř na místě, a na úzké silnici se nelze otočit, dojíždíme na místo události. Velitel zásahu si zaznamenává náš příjezd a odesílá naši jednotku zpět na základnu.

http://www.sdhchodov.cz/ – Jiří Kot

Sdílet