Pondělí 20. ledna 2020, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Agrotec 970x150 OK

Při požáru auta zemřel člověk

Při nárazu do stromu začal osobní automobil hořet, na sedadle řidiče si tak oheň vybral další oběť v Praze. Tragický rok, co se týká počtu mrtvých při požárech, zažívá hlavní město Praha. Poslední den v roce oheň opět zabíjel.

Za svou 26 oběť !!! si dnes ohěň vybral řidiče nebo řidičku osobního automobilu Škoda Fabia. Kvůli devastaci těla požárem nebylo možné v době šetření požáru ani následně po něm zjistit, zda šlo o muže či ženu.

31. 12. 2006 v 06:01 hodin byla na východní hranici Prahy, přesněji do pražského obvodu Kralovice, v ulici K Markétě, vyslána jednotka ze strašnické stanice na Praze 10. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že osobní automobil Škoda Fabia narazil do stromu podél komunikace tak silně, že ho prakticky porazil. V době dojezdu jednotky byl oheň v plném rozsahu, hořela přední část a vnitřní prostor automobilu, kde bylo zaklíněné ohořelé torzo těla řidiče (řidičky). Jednotka požár uhasila tlakovou vodou, odstranila nalomený strom a předala případ přivolané Policii ČR a Zdravotnické záchranné službě. Při ohledání na místě požáru nebylo zřejmé, zda oběť zemřela na následky dopravní nehody či následného požáru. Tělo ale zachvátily plameny, a tak bude oběť připsána do černých statistik požárů na území Prahy.

Příčinou vzniku požáru byla dopravní nehoda, kterou vyšetřuje Policie ČR.
Sdílet
Banner VIP: Vochoc 970x150 OK