Čtvrtek 2. května 2024, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Druhý ročník soutěže TFA Bohdanka 2013 je již minulostí, celkem se ho zúčastnilo 39 závodníků

Dne 5. října 2013 proběhla II. krajská soutěž HZS Středočeského kraje v disciplínách TFA – Bohdanka 2013. Pozdní termín, který byl náhradou termínu z letošních červnových povodní, nejspíše způsobil nízký zájem příslušníků HZS krajů porovnat síly s borci HZS Středočeského kraje. Celou soutěž provázelo krásné podzimní počasí.

V kategorii “muži do 40 let” soutěži opět dominoval Radek Kladiva z ÚO Benešov. Na paty mu tentokráte šlapal Dušan Plodr z ÚO Beroun. Z krásného třetího místa se potom radoval Kamil Němec z ÚO Benešov. V kategorii muži nad 40 let proběhl krásný souboj o první místo, z kterého se nakonec radoval Michal Chlumský (ÚO Beroun). Druhé místo bral Vladimír Bernard (ÚO Mělník) a třetí skončil Radek Hrubý (ÚO Beroun). V kategorii družstva obhájil loňské prvenství a tím i převzal putovní pohár ÚO Benešov. Druhé místo patří borcům z ÚO Beroun a třetí ÚO Kladno B. Velice příjemným zpestřením byla i letos účast několika denních příslušníků. Kdo zkusil, ten poznal význam zkratky T.F.A. Poděkování patří všem, kteří svým přispěním byli nápomocni ke zdárnému průběhu soutěže.

Mediálním partnerem byl web Požáry.cz, web TFA-czech.cz a web HZS Středočeského kraje. Partnery soutěže byly společnosti: Česká hasičská sportovní federace, Dräger Safety s.r.o., BTL Zdravotnická technika, Agro Pertoltice a.s., MÁTRA Transport, a.s., Pavel Kruliš BEPPO, JASA, s.r.o., Truhlářství Kovařík, AUTO PRAŽÁK Assistance s. r. o., VHS Benešov, s.r.o., VEROLD Benešov, spol.s r.o. Ceny do soutěže věnovali: TRW Autoelektronika, s.r.o., ADOZ barvy s.r.o., Citröen – Auto Michálek s.r.o. Děti a soutěžící též ocenili chutné výrobky společnosti DANONE a.s.