Pondělí 29. dubna 2024, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Letošní ročník závodu O pohár ředitele HZS Prahy v Bedřichově byl běžecký, nejrychlejší byl Jiří Vavruška

HZS hl. m. Prahy, Sportovní klub HZS hl. m. Prahy a GŘ HZS ČR uspořádal ve čtvrtek 30. ledna 2014 v Bedřichově v Jizerských horách v oblasti Nová louka tradiční závod, z důvodu špatných sněhových podmínek se neuskutečnil na lyžích, ale v běhu.

Trať byla obrátková a to od Šámalovy chaty na Královku až k odbočce k Prezidentské chatě, přibližně 8 kilometrů. Závodu se zúčastnilo i přes nepříznivé počasí celkem 39 závodníků, všichni doběhli do cíle.

Poděkování patří jak závodníkům, tak i organizátorům celé akce, která se uskutečnila za přispění finančního grantu od ČHSF, Hasičského záchranného sboru hl.m. Prahy, sponzora časopisu Nordik a XS Rider.

Vynikajícím zázemím a rodinnou atmosférou jako vždy nezklamala ani Šámalova chata.