Pondělí 11. prosince 2023, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Při čelním střetu na R7 nedaleko Kladna zemřel cizinec

Během týdne na silniční komunikaci R7 u Slaného (Praha – Chomutov) zemřela čtvrtá oběť. Tragická nehoda se stala dnes 4. července 2007 v 8:30 dopoledne při čelním střetu dvou osobních automobilů na 18. km ve směru na Chomutov u obce Knovíz při nájezdu na benzinu Shell.

Středočeský kraj, okres Kladno, Knovíz
silnice R7 PRAHA – CHOMUTOV; Slaný jih→ Slaný Kvíc 17. – 19. km
R7 NA SILNICI PRAHA LOUNY, V MÍSTECH KDE KONČÍ DÁLNICE NA KOPCI U BENZÍNKY SCHELL, DN 2X OA, JEDNA ZAKLÍNĚNÁ OSOBA; R7 18


Po přijezdu na místo jednotky hasičů ze stanice Slaný s technikou CAS 24 – T815 4×4 Terrno bylo po průzkumu zjištěno, že se jedná o čelní střet dvou osobních automobilů. V OA Mazda 323 byl zaklíněn starší muž (německé národnosti). Ten byl vyproštěn pomocí hydraulické vyprošťovací soupravy, bohužel nejevil známky života. Druhý řidič v OA Škoda Octavia, který zřejmě nehodu zavinil při předjíždění, byl s těžkým zraněním transportován ZZS do Nemocnice ve Slaném. Jednotka slánských hasičů odpojila u obou automobilů akumulátory, provedla PPO a postarala se o úklid vozovky. Na místě zasahovala také dopravní a kriminální policie.

-wej-
Sdílet