Sobota 15. srpna 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner VIP: Lenzing 970x150 OK

Memoriál Radima Hoffa 2014 vyrazil ze Zbirohu, čtyřicet cyklistů ujelo 447 kilometrů až do Hlučína

13. června uplynou 4 roky, co nás tragicky opustil náš kolega Radim Hoff ze Záchranného útvaru HZS ČR. Na jeho památku a podporu jeho rodiny se uskutečnila cyklistická akce příslušníků HZS ČR.

Za tři dny ujelo 40 cyklistů (ze Záchranného útvaru HZS ČR, HZS Moravskoslezského, Královéhradeckého, Olomouckého a Zlínského kraje) napříč republikou od Zbirohu do Hlučína přes Lázně Bohdaneč a Prostějov celkem 447 km. Poslední den se peloton taktéž zastavil ve Štítině u Opavy na místě posledního odpočinku Radima Hoffa.

Výše startovného byla dobrovolná a konečná vybraná částka se vyšplhala na 16 300 Kč. Obnos byl předán rodině Radima Hoffa za přítomnosti velitele ZÚ HZS ČR plk. Ing. Radima Řehulky a ředitele HZS Moravskoslezského kraje plk.Ing. Zdenka Nytry.

Poděkování patří pořádajícímu Sportovnímu klubu HZS Moravskoslezského kraje společně s HZS Moravskoslezského kraje, Záchranným útvarem HZS ČR a Českou hasičskou sportovní federací, a taktéž za poskytnuté ubytování Institutu ochrany obyvatel Lázně Bohdaneč a HZS Olomouckého kraje.

kpt. Ing. Pjaták Marek
tiskový mluvčí
Záchranný útvar HZS ČR
Sdílet
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK